Operator- Dispecer - Sarba, Bulgara, Germana, Turca

IN tIME Direkt-Kuriere S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Monitorizarea masinilor si soferilor

Procesarea datelor in sistemul informational

Asigura fluidizarea transferului de date

Inregistrarea si prelucrarea cerintelor clientilor

CERINTE

Perseverent, deschis pentru noi atributii si orizonturi, creativ.

Cunoasterea limbilor: germana, sarba, bulgara, turca, constituie avantaj.

Dupa un training intensiv, veti mentine comunicarea cu clientii si furnizorii unor mari companii europene, prin mail sau telefon.

Spirit de echipa si disponibiltate pentru aprofundarea informatiilor primite din filialele europene constituie avantaj.

Pentru potentialii colegi care doresc sa-si mute si familia in Sibiu, asiguram relocarea si asistenta in primele sase luni.

Atentie! Angajam numai pentru perioada nedeterminata(fulltime), candidati care vor sa-si initieze o cariera in domeniu.

Candidatii Parttime si pe scurta durata de timp, sunt rugati sa nu aplice la acest job.

BENEFICII OFERITE

Sanse reale de dezvoltare profesionala intr-un mediu de lucru international;
Cursuri internationale de specializare;
Salariu atractiv;
Asigurare medicala;
Tichete de masa;
Bonusuri suplimentare.

IN tIME are sediul central la Hanovra şi dispune de 16 locaţii proprii în Germania, de câte o filială în România, Republica Ceha, Suedia şi Ungaria precum şi de o reţea de parteneri de cooperare în aproape toate ţările Europei.
Diversele filiale germane oferă service regional şi sunt împărţite în centre de competenţă cu know-how pentru zboruri cu avioane charter, transporturi de curierat on-board, circulaţie în ţările de est şi transporturi în Scandinavia.

Pentru detalii suplimentare va invitam sa accesati pagina noastra web - www.intime.de