Operatoare Sala de Jocuri

ProfMaxSolutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilități
- Întocmirea încasărilor zilnice și predarea a gestiunii;
- Bună desfășurare a activităților;
- Informarea clienților referitor la modul de funcționare al aparatelor de joc și la regulile de joc;
- Supravegherea permanentă;
- Realizarea plăților corespunzătoare câștigurilor obținute de clienți.

CERINTE

- Persoană responsabilă și disciplinată ;
- Cooperativ, amabil, punctual;
- Aptitudini de calcul aritmetică;
- Atenție la detalii;
- Studii medii finalizate cu diploma de bacalaureat;
- Capacitate de lucru în echipă;
- Atitudine marcată de seriozitate și o abordare orientată spre client;
!! Experiența în domeniu nu este obligatorie.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Condiții de muncă avantajoase într-un mediu plăcut, tânăr și dinamic
- Diferite bonusuri

Kristal este o companie puternică în plină expansiune care activează pe piața de gambling și entertainment din România.