OFFICE MANAGER

S.C. HOLDMANN GRUP S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordona activitatea logistic¿ ¿i administrativ¿ a biroului;
- monitoriza politicile comerciale ¿i va implementa politica de marketing a firmei;
- monitoriza ¿i va dezvolta rela¿iile cu clien¿ii;
- raporta Regional Manager-ului.

CERINTE

- studii superioare;
- cuno¿tin¿e de marketing;
- experien¿¿ în activit¿¿i de secretariat ¿i administrative;
- cuno¿tin¿e avansate de utilizare PC (MS Office, Outlook);
- cuno¿tin¿e de contabilitate primar¿;
- spirit de echip¿ dezvoltat;
- excelente abilit¿¿i organizatorice ¿i de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- venit atractiv;
- telefon;
- oportunitatea de a lucra ¿i a se distra al¿turi de o echip¿ tân¿r¿ ¿i dinamic¿.

Înfiin¿at¿ în urm¿ cu 12 ani, din dorin¿a de a oferi “confort & igien¿” de cea mai bun¿ calitate utilizatorilor profesioni¿ti, compania a reu¿it s¿ î¿i ating¿ scopul ini¿ial: lider na¿ional în vânzarea de echipamente, accesorii ¿i consumabile profesionale pentru cur¿¿enie ¿i igien¿.
Suntem prezen¿i în toate ora¿ele importante din România, prin intermediul unei re¿ele puternice de birouri ¿i depozite proprii ¿i a distribuitorilor locali. Peste 500 de produse de la furnizori de renume din Europa stau la dispozi¿ia clien¿ilor no¿tri, r¿spunzând celor mai exigente solicit¿ri în materie de cur¿¿enie profesional¿ ¿i igien¿ perfect¿.
Ca membru al prestigioasei Asocia¿ii Interna¿ionale a Exper¿ilor în Cur¿¿enie ¿i Între¿inere ISSA, garant¿m consultan¿¿, servicii vânzare ¿i post-vânzare la standarde ridicate.
În continu¿ dezvoltare, Holdmann i¿i ofer¿ acum ¿ansa s¿ te al¿turi echipei noastre.