.NET Developer

SC Versitec.ro SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam noi colegi care sa aiba urmatoarele calitati:

• Cunoştinţe practice foarte bune de C#, .NET 3.5 şi 4.0, WCF, Java Script
• Experienţa în mediile de dezvoltare MS Visual Studio 2008/2010
• Foarte bune abilităţi de lucru cu baze de date (de preferință, MS SQL Server 2005/2008 R2)

CERINTE

Colegul nostru ar trebui sa:
• Fie pregatit sa aiba initiative si sa isi asume raspunderi
• Excelente abilitati de comunicare
• Mod de gândire analitic şi structurat
• Munca în echipă şi rezistenţa
• O mare disponibilitate si dorinta de învăţare

Cunoştinţe în domeniile de mai jos constituie un avantaj:

• Experienţa în dezvoltarea de aplicaţii Web, SharePoint, MS Dynamics CRM
• Cunoasterea limbii germane

BENEFICII OFERITE

• Mediu de lucru relaxat si prietenos;
• Flexibilitatea programului de lucru;
• Sprijin in obtinerea certificarilor de specialitate;
• Deschisi la idei si planuri noi.

VerSiTec.ro este o firma ambitioasa in industria IT care isi sprijina si indruma clientii prin consultanta in domeniul informatic cat si prin dezvoltare software.

Suntem o firma deosebita, in formare, in cautare de persoane deschise si dornice de afirmare.

Ne veti putea trezi atentia printr-un mod de lucru inovator si eficient, printr-o intelegere rapida a sarcinilor, o iniţiativa puternica şi aptitudini organizatorice deosebite.