Munca in Cehia!!

ORLAN s.r.o.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferim lucru la termoizolarea se plateste 200Kc/m.p., cazarea gratuita in camin, cite 3-4 persoane in camera. Dstra achitati costul biletului Romania - Praga, la sosire se semneaza contractul cu angajtorul.Contractul presupune obligatiunile de plata a muncii, obligatiunile muncitorului. La dipozit 55Kc/ora cazarea gratuita.
In agricultura sunt mai multe oferte..la recoltarea cireselor, cazarea 330Kc/luna, se plateste cite 5kc/kg la recoltarea verzei de beiging..se achita cite 55kc/Ora, cazarea gratuita. In prezent merge recoltarea sparanghelului..se plateste cite 6Kc/kg, cazarea 1500kc/luna.in agricultura se munceste de la 06.00-16-17.00 Telefon de contact: 00420 774 074 706

CERINTE

muncitori

BENEFICII OFERITE

Oferim lucru la termoizolarea se plateste 200Kc/m.p., cazarea gratuita in camin, cite 3-4 persoane in camera. Dstra achitati costul biletului Romania - Praga, la sosire se semneaza contractul cu angajtorul.Contractul presupune obligatiunile de plata a muncii, obligatiunile muncitorului.
In agricultura sunt mai multe oferte..la recoltarea cireselor din 05.06..09, cazarea 330Kc/luna, se plateste cite 5kc/kg..din 10.06.09 la recoltarea verzei de beiging..se achita cite 55kc/Ora, cazarea gratuita. In prezent merge recoltarea sparanghelului..se plateste cite 6Kc/kg, cazarea 1500kc/luna.in agricultura se munceste de la 06.00-16-17.00

Societatea ORLAN s.r.o., cu sediul in Praga, R. Cehia, de 5 ani executa curse regulate de autocar spre Romania, R. Moldova si Bulgaria. Profesionisti in domeniu, dorim sa satisfacem clientii nostri prin calitatea serviciilor propuse si amabilitatea deservirii. Preturile accesibile va vor flata si suntem siguri ca veti mai apela la noi indata ce ne veti cunoaste. Cu mare drag va suntem la dispozitie!
Echipa firmei ORLAN s.r.o.!