MOTOSTIVUITORIST PENTRU PUNCTUL DE LUCRU DIN CISNADIE, JUD.SIBIU

REHAU POLYMER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana care va ocupa aceasta pozitie va asigura incarcarea, respectiv descarcarea camioanelor cu marfa si depozitarea corespunzatoare a marfii pe rafturi. In afara de acestea, se va asigura permanent de buna intretinerie a marfii din depozit si va controla regulat conditiile de pastrare a acesteia.

CERINTE

Pentru fabrica din Cisnadie, judetul Sibiu, dorim sa angajam o persoana pentru ocuparea postului de Motostivuitorist.

- Candidatul ideal trebuie sa aiba experienta de minimum un an intr-o pozitie similara si sa detina Atestat de motostivuitorist.
- Trebuie sa dea dovada de flexibilitate, dinamism, tenacitate si spirit de echipa.
- Detinerea permisului de conducere categoria C constituie un avantaj.

Ca marca de renume, REHAU este leader-ul mondial in solutii pe baza de polymeri pentru domeniul constructiilor, industriei si constructiilor de automobile. Sistemele noastre va sustin zilnic, in orice situatie, cateodata chiar fara sa realizati, dar intotdeauna cu foloase maxime. In intreaga lume, in peste 170 de tari, 14.000 de angajati contribuie cu initiativa si competenta lor la dezvoltarea continua a intreprinderii de familie pe care o reprezinta REHAU.