Mecanic (Judetul Sibiu)_firma multinationala

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Participa impreuna cu departamentul Productie la definirea specificatiilor tehnice pentru modificarile la echipamentul existent si facilitati
• Asigura suport in ceea ce priveste cerintele legate de mentenanta preventive cat si reparatiile necesare tuturor echipamentelor
• Identifica si dezvolta standardele legate la repararea echipamentelor
• Faciliteaza modificarile echipamentelor

CERINTE

minim absolvent scoala cu profil textil
experienta anterioara intr-un mediu de productie (preferabil automotive, minim 1 an);
minime bune cunostinte de utilizare PC; engleza cunostinte minime (scris/citit);
atentie concentrata si distributiva, rezistenta la factori perturbatori, abilitate de a conduce o echipa

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul consultantei in resurse umane. Avem sedii in tari ca Germania, Franta, Rusia, China si Romania.
Compania a fost infiintata in anul 1989 si de-a lungul timpului si-a construit o experienta bogata in domeniul automotiv si al distributiei, avand parteneri nationali si multinationali de renume.
In intampinarea dorintelor dumneavoastra de a avea un viitor profesional cat mai bun, asteptam candidaturile dumneavoastra si ne angajam in a va oferi sansa de a lucra pentru partenerii nostri.