mecanic auto

SC Transilvania Automobile SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea activitatii de service auto: intretinere si reparatii auto (mecanica, electrica), cresterea calitatii serviciilor,
- cunostinte in sisteme de injectie, sisteme de franare, motoare diesel si benzina, transmisie, directie, electricitate auto,
-reparatii si inlocuiri ale diferitelor piese, ansamble si subansamble, precum si a accesoriilor acestora (ex: motoare, cutii de viteza, ambreiaje, sisteme de franare, alternatoare, sisteme mecanice, hidraulice si pneumatice),
- producerea si reconditionarea partilor componente, asamblarea accesoriilor masiniii, intretinerea periodica si garantarea inspectiilor / reparatiilor, precum si indeplinirea unei game largi de lucrari de reparatii.

CERINTE

- studii de specialitate in domeniul mecanic,
- experienta in domeniu de min. 3 ani,
- capacitate de organizare, abilitati de rezolvare a problemelor,
- sa se priceapa la cutia de viteze.

BENEFICII OFERITE

se discuta la interviu

Descoperiti intreaga noastra oferta de autoturisme, vehicule utilitare si o gama larga de vehicule rulate.
Va stam la dispozitie cu servicii de intretinere, reparatii, spalatorie, magazin de piese de schimb si accesorii etc.

Nu ezitati sa ne contactati pentru intrebari!