Mecanic auto

SC AUTOKLASS CENTER SRL BUCURESTI-SUCURSALA SIBIU

Job expirat

RESPONSABILITATI

- calificare profesionala in domeniu, preferabil experienta in service auto;
- spirit practic;
- spirit de initiativa;
- pronuntat simt al raspunderii;
- punctualitate;
- atentie la detalii;
- profesionalism.

CERINTE

- Capacitate de a lucra in echipa
- Initiativa, perseverenta, dinamism
- Permis de conducere categoria B
- Reparatii si intretinere din punct de vedere mecanic ale autovehiculelor din gama Mercedes Benz (autoturisme/camioane) in conditii civilizate de lucru.

BENEFICII OFERITE

- salariul tine cont de experienta si se negociaza in cadrul interviului.
- dotari de ultima generatie, echipamente de lucru, sala de mese, vestiare, curatenie, salarii competitive intr-un sistem de cointeresare avansat, bonuri de masa.

Primul dealer Mercedes Benz la standarde de marca, SC Autoklass Center SRL a dezvoltat o afacere de suces cu ajutorul unui colectiv tanar, motivat si profesionist.
Autoklass Center s-a nascut din dorinta de a oferi mai mult decat o masina: o solutie personalizata.
Investitiile majore din ultimii ani in show-room-uri, in atelierele service, in dotarile de ultima ora, precum si in dezvoltarea angajatilor la cele mai ridicate standarde de competenta si profesionalism, fac din SC Autoklass Center SRL unul din principalii dealeri Mercedes-Benz din Romania.
Adaptandu-se cerintelor pietei, SC Autoklass Center SRL si-a creat propria retea de sucursale de reprezentare in Constanta si Sibiu, dotate la cele mai inalte standarde.
Aflata in proces de dezvoltare, SC Autoklass Center SRL cauta pentru extinderea echipei de vanzari tineri pasionati de domeniul auto, orientati catre vanzarea unor produse de prestigiu, cu orientare catre clienti.
Autoklass Center SRL-Sucursala Sibiu este dealer autorizat pentru Mercedes Benz, Chrysler, Jeep, Dodge si Ford