Manipulant marfa si Operator introducere date

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati MANIPULANTI MARFA:
- Descarcarea si incarcarea cu grija a marfii;
- Asezarea corecta a marfii in locatie sau in zona de predepozitare;
- Alimentarea masinii de spalat cu ambalajele din plastic, dupa curatarea de etichete;
- Receptia corecta a marfii intrate in depozit;
- La capatul liniei de spalare se face verificarea vizuala a calitatii si se sterg eventualele urme de umezeala;
- Aranjarea ambalajelor pe paleti si infolierea lor;
- Livrarea comenzii pregatite conform dispozitiei de livrare si contractului de incarcare.

CERINTE

Pentru clientul nostru, o companie din domeniul logisticii, recrutam persoane pentru depozitul localizat in Cristian (Sibiu):
- MANIPULANTI MARFA
- OPERATORI INTRODUCERE, VALIDARE SI PRELUCRARE DATE

Cerinte MANIPULANTI MARFA:
- Diponibilitate imediata de incepere;
- Experienta anterioara in depozit.
- Disponibilitate de lucru in schimburi.

Cerinte OPERATOR INTRODUCERE, VALIDARE SI PRELUCRARE DATE:
- Minim 1 an experienta pe un post similar;
- Curs de operare - reprezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

Programul de lucru este in schimburi;
SE OFERA: contract de munca, salariu fix, bonuri de masa si decontarea transportului.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.