Manager Vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmeste contracte de vanzare-cumparare si fise client
- formuleaza si implementeaza strategii de vanzari pentru penetrarea pietelor noi sau deja existente
- responsabil/a de culegerea informatiilor despre piata
- analizeaza mediul de afaceri zonal si stabileste strategii de vanzare
- transmite raportul clientilor restanti si urmareste conturile si incasarile
- elaborarea diverselor rapoarte de vanzari
- realizarea obiectivelor stabilite cu managementul companiei
- implementarea politicii de marketing

CERINTE

- experienta in vanzari in domeniu minim 2 ani;
- experienta intr-o pozitie de coordonare – min 1 an;
- orientare spre rezultate;
- studii superioare, training-uri in domeniul vanzarilor si al leadership-ului reprezinta un avantaj;
- domiciliul Sibiu
- capacitate de a lua decizii si de a seta prioritati;
- abilitati de comunicare, negociere, relationare, coordonare;
- aptitudini organizatorice, initiativa, flexibilitate
- cunostinte operare PC.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial compus din salariu fix, bonuri de masa si bonusuri motivante
- masina in interes de serviciu
- oportunitatea unei cariere de succes intr-o companie solida si dinamica