MANAGER PRODUCTIE PREFABRICATE DIN BETON - SIBIU

HR Advisor

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie cu capital german care activeaza in domeniul productiei de prefabricate din beton pentru constructii industriale, civile, drumuri etc.
Atributiile postului:
• Coordoneaza, organizeaza, urmareste activitatea de productie in sectia de prefabricate din beton;
• In functie de comenzile venite de la clienti, intocmeste graficul/planul de productie, urmareste in mod permanent respectarea planului de productie, in conformitate cu termenele stabilite;
• Urmareste buna functionare a echipamentelor din sectie;
• Urmareste organizarea muncii, respectarea disciplinei, a procedurilor si regulamentelor in sectiile de productie prefabricate; verifica pontajul personalului din productie;
• Urmareste si verifica permanent respectarea tehnologiei de fabricatie pentru prefabricate, armaturi;
• Urmareste si verifica permanent procedurile stabilite pe linie de SSM pentru personalul din productie;
• Ia masuri pentru respectarea standardelor de calitate a produselor;
• Urmareste instruirea si formarea angajatilor din subordine in conformitate cu politica companiei;

CERINTE

- studii superioare in domeniul constructiilor civile, industriale si agricole;
- experienta in productia si executia de prefabricate din beton armat si beton armat comprimat (min. 3-4 ani);
- experienta in coordonarea si organizarea unei echipe;
- cunostinte foarte bune in domeniul prefabricatelor din beton;
- cunoasterea limbii engleze si/sau germane la nivel avansat;
- disponibilitate de relocare la Sibiu;
- abilitati foarte bune de coordonare, organizare, munca in echipa, capacitate ridicata de adaptare la situatii neobisnuite, responsabilitate;

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- pachet de relocare;
- prime, bonusuri in conformitate cu politica companiei;
- oportunitatea de a lucra intr-un mediu de lucru occidental si intr-o echipa de profesionisti;

Consultanta in domeniul resurselor umane: recrutare si selectie de personal, evaluarea personalului, analiza organizationala, administrare si payroll.