Manager Hotel- Sibiu

Personal Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru partenerul nostru- Hotel reputat din Sibiu, recrutam Manager Hotel.
Daca esti dornic de a te afirma profesional si ai capacitatea de a manageria/organiza activitati, viziune de dezvoltare in domeniul ospitalitatii si doresti sa locuiesti inte-un oras turistic de exceptie precum Sibiul, te invitam sa aplici cu incredere pe acest post !

Descrierea postului:
- Coordonarea activitatilor de Vanzari, Receptie si F&B : planificare, supervizare, control, stabilire obiective si targhete.
- Construirea unei echipe profesioniste: implicare in selectia candidatului, formare initiala, evaluare pe parcurs si feedback; aplicare sistem de motivare; implicare in dezvoltarea unei echipe de profesionisti.
- Dezvoltarea afacerii: promovarea produsului hotelier si explorarea unor noi oportunitati, stabileste programe de fidelizare.
- Mentinerea produsului hotelier la standarde inalte, analizeaza si ia masuri in functie de feedbackul clientilor.

CERINTE

studii superioare in Turism/Economie/ Vanzari
- experienta de minim 2 ani pe un post similar/ management
- buna cunoastere a produsului hotelier
- abilitati de vanzare si negociere
- bune abilitati de lucru cu calculatorul si utilizarea a canalelor socia media
- buna cunoastere a limbii engleze
- tinuta profesionala, abilitati de customer care, abilitati de planificare si focusare pe rezultate
- energie si entuziasm, dorinta de dezvoltare profesionala si afirmare, seriozitate.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix - motivant si procent din profitul realizat
- conditii excelente de acomodare in locatie
- logistica necesara activitatii: telefon serviciu, laptop
- pachet de beneficii acordat traditional angajatilor

Informatii pe www.personal-solutions.ro

Personal Solutions este o companie infiintata in 2005 ce activeaza in domeniul Resurselor Umane cu scopul de a oferi solutii complexe pentru problememele cu care se confrunta jucatorii de pe piata muncii. Avem experienta in recrutarea de personal ( aceasta s-a dezvoltat lucrand pentru parteneri din industia automotive-interni si externi, big-retail si hotelarie), in administrare de personal, traininguri.
Misiunea noastra este cresterea productivitatii partenerilor printr-o buna gestionare si eficientizare a resurselor umane de care dispun.
Pentru companii , oferim solutii legate de strategia de dezvoltare a personalului( elaborare organigrame, buget de RU, obiective si evaluare angajati, traininguri, recrutare management si operational pe termen scurt si de perspectiva) precum si consultanta pentru eficentizarea proceselor organizationale ce se refera la Resursele Umane( circuit info, proceduri de lucru).
Asiguram consultanta persoanelor care doresc sa se angajeze si/sau sa-si dezvolte cariera.
Oferim servicii de consultanta in inginerie pentru cele mai ridicate standarde.