Manager general

SC Evoluzioni Organizzative Sistemiche SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii de top management intr-o firma mare de incaltaminte de nivel international, cu un personal de 400-800 de muncitori (Sibiu, Husi).
Responsabilitati principale:
- conducerea sucursalei in ceea ce priveste sistemul productiv (planificarea productiei, logistica, gestiune personal);
- asigurarea eficientei productive si al controlului calitatii

CERINTE

- experienta profesionala in sectorul incaltaminte sau cel textil;
- buna experienta profesionala in sectorul productiv;
- gandire analitica si sintetica bine dezvoltate;
- abilitati in conducerea personalului, inclinatii spre disciplina si atingerea obiectivelor personale si organizationale;
- abilitati de colaborare cu partenerii firmei;
- cunoasterea limbii engleze si a limbii italiene;
- cunostinte bune de operare calculator

BENEFICII OFERITE

- retributie motivanta;
- integrarea intr-un mediu de lucru profesionist si organizat, asumandu-si responsabilitati vaste si provocatoare.
- oportunitate de dezvoltare a carierei intr-o firma de nivel international;
- telefon de firma si eventual locuinta de serviciu.

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta Resurse Umane