Manager de Dezvoltare - SIBIU

Provident Financial Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- recrutareasi pregatirea reprezentantilor companiei in vederea indeplinirii obiectivelor in ceea ce priveste cresterea numarului de clientisi a gradului de satisfactie a acestora;
- coordonarea si motivarea unei echipe de reprezentanti pentru a valorifica oportunitatile de afaceri;
-monitorizarea si evaluarea saptamanala a performantelor inregistrate in zonele in care isi desfasoara activitatea, in scopul identificarii dificultatilor existentesi solutionarii eficiente a acestora, prin vizitarea clientilor la domiciliul acestora.

CERINTE

- bune abilitati de organizare, spirit de echipa;
- flexibilitate, foarte bune abilitati de comunicare;
- disponibilitate pentru deplasari zilnice pe teren;
- experienta in vanzari;
- permis de conducere categ. B (de minim 6 luni)

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv
-oportunitatea de dezvoltare profesionala

Compania ofera autoturism de serviciu.

Provident Financial Romania este parte a grupului britanic International Personal Finance, un lider international in furnizarea de credite de consum, cu aproximativ 1,9 milioane de clienti insase tari pe doua continente. in Romania, compania este specializata in acordarea de imprumuturi de valoare mica, pe termen scurt, direct la domiciliul clientilor.