Lucrator comercial Sibiu - centrul comercial Real

BIP Grup Romania, membra IMSG

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigurarea disponibilitatii produselor in spatiile de vanzare in acord cu planogramele agreate si in cadrul categoriei din care acestea fac parte,
- monitorizarea permanenta a calitatii produselor ce sunt implementate in spatiile de vanzare (ambalare si termene de valabilitate)
- monitorizarea permanenta a preturilor atat ca nivel cat si ca mod de afisare
- implementarea si intretinerea POSM-urilor

CERINTE

BIP Grup recruteaza personal cu o mare disponibilitate pentru program prelungit, dinamic, implicat, proactiv, orientat catre construirea unei cariere in domeniul trade marketing & vanzari.

BENEFICII OFERITE

- contract de munca pe perioada nedeterminata,
- decontarea integrala a transportului efectuat in interes de serviciu,
- salariu fix neconditionat de realizare de obiective cantitative (250 EURO),
- oferirea de bonusuri lunare de performante,
- posibilitatea de a promova in cadrul companiei,

BIP Grup Romania este o companie a grupului international IMSG (http://www.imsg.co.uk) si reprezinta o principala optiune in externalizarea serviciilor de vanzari si trade marketing pentru companii prezent in segmentul FMCG, telecomunicatii, retail, finante&banci, electronice, farmaceutice etc. Cu o structura permanenta de peste 700 angajati, BIP Grup Romania presteaza servicii pentru Colgate Palmolive, Red Bull Romania, Interbrew, Elite, Kraft Foods, Philip Morris, Masterfoods, L’Oreal etc.