Lucrator Comercial Magazin

Alta Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam lucrator comercial (materiale constructii, finisaje):

Ce trebuie sa faci:

- Sa oferi ajutor la incarcarea / descarcarea marfurilor in si din camioane / masini de transport;
-Asezarea marfurilor la raft;
-Colectarea si pregatirea marfurilor pentru a fi livrate catre client;
-Ajutarea clientilor sa-si duca marfa la masina si sa o incarce.
-Manipularea marfurilor cu transpaletul si pregatirea acestora pentru a fi livrate catre raioane.

CERINTE

Ce ne dorim de la tine?

- apt pentru munca fizica;
- abilitati de relationare;
- dorinta de munca si de a invata.

BENEFICII OFERITE

Iti oferim:
- mediu de lucru placut
- pachet salarial format din salariu fix, tichete de masa, decontare transport, suport din partea echipei.

Alta Consult este o companie ce ofera servicii integrate de IT si Resurse Umane.

Solutiile oferite partenerilor nostrii sunt eficiente si contribuie la dezvoltarea afacerii.