Kinetoterapeut

Alta Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru Clinica Medicala Aria, KINETOTERAPEUT:

Responsabilitati:

- executa programul de recuperare conform obiectivelor si metodelor stabilite de medicul specialist ( fizioterapie, kinetoterapie, masaj );
- respectarea programului de lucru si a programarilor;
- implicare in activitati complementare.

CERINTE

- absolvent al Facultatii de Medicina si Farmacie sau Facultatea de Educatie fizica si Sport
- autorizatie de libera practica emis de Colegiul Fizioterapeutilor din Romania;
- asigurare de malpraxis;
- disponibilitate pentru aprofundarea si diversificarea tehnicilor si metodelor de lucru;
- persoana activa si agreabila;
- abilitati de comunicare si capacitatea de a relationa cu pacientii;
- experienta in domeniu constituie un avantaj
- alte certificari constituie avantaj precum terapii moderne: Tecar, Rackford, Ergon, Benzile kinesiologice

BENEFICII OFERITE

- salarizare atractiva bazata pe performanta, bonuri de masa,

- pachet de beneficii personale in cadrul centrului,

- acces la metode de recuperare si tehnologie ultra-moderna,

- loc de munca permanent,

- mediu de lucru placut si modern.

Alta Consult este o companie ce ofera servicii integrate de IT si Resurse Umane.

Solutiile oferite partenerilor nostrii sunt eficiente si contribuie la dezvoltarea afacerii.