Junior sales IT

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, firma concentrata pe dezvoltarea si implementarea de aplicatii Internet, Intranet si client-server pentru platforme Windows si Linux/Unix.
Postul oferit este de junior sales.
Sarcinile principale sunt:
- Prospectarea pietei de clienti;
- Contactare clienti, prezentare oferta;
- Semnarea contractelor cu clientii;

CERINTE

- Cunostinte operare calculator - nivel avansat;
- Limba engleza nivel avansat;
- Permis de conducere categoria B;
- Experienta in domeniul vanzari minim un an;
- Studii in domeniul IT - constituie avantaj;

BENEFICII OFERITE

- Oferta salariala atractiva;
- Bonuri de masa;
- Posibilitatea de a participa la training-uri si programe de team-building;

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Sunteti profesionistul de care avem nevoie, iar noi suntem profesionistii care va propun cele mai bune optiuni de angajare.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.