Junior Project Manager - implementare proceduri

SC TRENKWALDER SOBIS SRL - Sibiu

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea si implementarea diverselor proceduri specifice concernului;
- asigurarea securitatii informatiilor;
- standardizarea procedurilor in cadrul grupului.

CERINTE

Clientul nostru este o companie multinationala, lider in productia de componente electronice.
- studii superioare in domeniul economic sau IT;
- experienta in domeniul economic sau IT;
- experienta in managementul proiectelor reprezinta un avantaj;
- cunostinte avansate operare PC: pachetul MS Office;
- cunostintele si /sau experienta de munca intr-un sistem ERP reprezinta un avantaj;
- bune cunostinte de limba engleza;
- abilitati de comunicare si atitudine proactiva.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- oportunitati de dezvoltare in cadrul unei companii multinationale.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.