JUNIOR CONTROLLER

TQW - HUMAN RESOURCES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea rezultatului financiar lunar alaturi de departamentul financiar contabil.
- Analize de costuri si vanzari, interpretarea indicatorilor de performanta.
- Intocmirea bugetelor de venituri si cheltuieli.
- Elaborarea raportarilor catre managementul firmei.

CERINTE

- Limba germana nivel avansat (CONDITIE OBLIGATORIE).
- Experienta 6 luni in domeniu (contabilitate, controlling, reporting).
- Cunostinte de operare in SAP, WORD, EXCEL constituie avantaj.
- Excelente abilitati de comunicare si de organizare, rezistenta la stres, persoane motivate, receptive la nou, capacitate de interrelationare.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, negociabil, in functie de experienta candidatului.
- Training de specialitate.
- Posibilitatea de a lucra intr-un concern multinational, de renume.
- Posibilitati reale de afirmare.

T.Q.W. - Human Resources este o companie romaneasca ce a luat fiinta pentru a preintampina nevoia crescuta a angajatorilor de a beneficia de personal competent
Suntem partenerul de afaceri al companiilor care doresc sa fie performante pe piata, cu o organizare moderna, eficienta si nu in ultimul rand conforma cu cerintele legislatiei din domeniul relatiilor de munca, securitatii si sanatatii in munca.
In acest scop oferim un pachet complex de servicii menite sa plaseze compania Dumneavoastra pe o pozitie competitiva pe piata de referinta, bazata pe un sistem de management modern si eficient.
Clientul nostru este un concern multinational activ pe piata romaneasca in domeniul productiei de automotive si componente electronice.