JAVA DEVELOPER

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, companie multinationala, furnizor de solutii software, specializat in domeniul informatic (dezvoltare de aplicatii software in .NET si JAVA, dar si alte tehnologii), dar si in domeniul economic (productie, contabilitate financiara, gestiune si calculatia costurilor, salarizare).
Pentru intergrarea echipei, cautam o persoana care sa se ocupe de dezvoltarea de analiza, design, concept, dezvoltare, implementare a aplicatiei dezvoltate pentru clienti din Germania.

CERINTE

- Experien?? relevant? ?n derularea de proiecte folosind tehnologii J2EE;
- Experienta in tehnologii EJB, Swing, JSP, JDBC, Servlets;
- Experien?? ?n derularea de proiecte software ?n echipe mixte, ?n colaborare cu parteneri din alte ??ri
- Excelente abilit??i de comunicare, spirit de echip?, reponsabilitate;
- Cunoa?tinte limba germana la nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

- salariul motivant + premii pentru realizari deosebite;
- posibilitati multiple de dezvoltare a carierei;
- programe de training individualizate;
- dotari hardware performante.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.