INSPECTOR RESURSE UMANE

HR ANALYTICS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala care activeaza in domeniul productie marochinerie.

Responsabilitatile postului sunt:
- intocmirea si gestionarea documentelor de evidenta a personalului
- intocmirea de contracte de munca si eliberarea adeverintelor catre angajati
- pastrarea legaturii cu colaboratorii
- recrutarea si selectia personalului

CERINTE

- experinta min. 2 ani
- studii superioare
- cunostinte de limba franceza
- cunoasterea legislatiei din domeniu
- curs insperctor resurse umane constituie un avantaj
- copacitate de organizare si relationare ridicata
- spirit de echipa dezvoltat

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.

HR ANALYTICS este o companie specializata in dezvoltarea de solutii in managementul resurselor umane.
Succesul nostru este asigurat de profesionisti in recrutare, training si team-building, precum si de gradul inalt de personalizare a fiecarui proiect, raportat la necesitatile clientilor