Inspector protectia muncii si PSI

LUPP CONSTRUCTION ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-asigurarea instruirii si informarii personalului tehnico -administrativ in probleme de protectia muncii, prevenirea si stingerea incendiilor si protectia mediului princele trei forme de instructaj;
-cercetarea, inregistrarea, declararea si tinerea evidentei accidentelor de munca si a bolilor p[rofesionale, a accidentelor tehnice si a avariilor ;
- elaborarea de instructiuni proprii de securitate a muncii impreuna cu birourile operative de specialitate pentru toate utilajele.
-intocmirea planului de interventie in vederea prevenirii si stingerii incendiilor pentru toate locuirle de munca;

CERINTE

- studii superioare domeniul tehnic
- limba engleza-nivel avansat
- cunoasterea limbii germane constituie avantaj
- minim 1 an experienta pe un post similar
-autorizari Inspector protectia muncii; cadru tehnic PSI;
-constituie avantaj detinerea autorizarilor inspector protectie civila; responsabil mediu.

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in cadrul interviului;
- decont transport;

DESCRIEREA FIRMEI

PRODUCATOR PREFABRICATE DIN BETON ARMAT PRECOMPRIMAT