Inspector Operatii

ROSEGUR S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza si planifica activitatea personalului din subordine;
- Efectueaza selectia continua a personalului;
- Verifica prezenta la sediul clientului a personalului operativ desemnat;
- Verifica daca modalitatea personalului operativ de a asigura serviciul la sediul clientilor este in concordanta cu cerintele acestora precum si cu normele operative interne in vigoare;
- Verifica reclamatiile clientului si intervine in activitatea operativa in mod exceptional, pentru rezolvarea situatiilor de urgenta;
- Mentine relatia cu autoritatile din judetele pe care le coordoneaza.

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta intr-un post similar, in domeniul securitatii;
- Bune cunostinte de utilizare a calculatorului (Microsoft Office: Outlook, Excel, Word);
- Cunostinte de limba engleza - mediu;
- Permis de conducere cat. B;
- Disponibilitate pentru deplasari;
- Rezistenta la stres;
- Foarte bune abilitati de coordonare si organizare;
- Orientare catre nevoile clientilor, adaptabilitate si flexibilitate.

BENEFICII OFERITE

In ROSEGUR veti gasi o echipa dinamica, un mediu de lucru divers, deschis si reale posibilitati de dezvoltare profesionala.

ROSEGUR este una dintre principalele companii din Romania care activeaza in industria de securitate. Compania noastra utilizeaza tehnologii calitativ superioare si inovative, bazate pe experienta globala a
Prosegur - a treia companie de securitate din lume.
Intr-o continua preocupare pentru angajatii sai, Rosegur le creaza oportunitati complete pentru dezvoltare profesionala prin politica sa de instruire si promovare interna.
Credem cu tarie ca Rosegur este mediul de lucru pe care il cautati!

Va asteptam alaturi de noi!
Pentru informatii suplimentare ne puteti vizita pe www.rosegur.ro si www.prosegur.com.