Inginer telecomunicatii/calculatoare

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, firma de telecomunicatii din Sibiu.
Sarcinile principale pentru postul de inginer telecomunicatii sunt:
- Coordonarea si participarea cu echipa de tehnicieni la instalari, programari, service centrale telefonice, realizari retele telefonice si de calculatoare, routere, service calculatoare, copiatoare, imprimante.

CERINTE

- Studii superioare tehnice domeniul telecomunicatii/IT;
- Experienta pe un post similar;
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu;
- Permis de conducere categoria B;

BENEFICII OFERITE

- Salariu negociabil incepand de la 500 E;
- Bonuri de masa, telefon mobil, masina de serviciu, cursuri de specializare pe diferite tehnologii, analize medicale gratuite, ore suplimentare platite.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Sunteti profesionistul de care avem nevoie, iar noi suntem profesionistii care va propun cele mai bune optiuni de angajare.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.