Inginer Tehnolog in Industria Alimentară (WINT0211)

ArenaJobs (bucuresti@arenajobs.ro)

Job expirat

RESPONSABILITATI

societate italiana producătoare de Ingrediente pentru mezeluri cauta INGINERI TEHNOLOGI pentru zonele
Sibiu/ Alba / Arad/Timis/Hunedoara

- vizite pe teren
- dezvoltare relatii profesionale cu clientii existenti si noi
- suport clientii existenti pentru folosinta produselor firmei

CERINTE

- Studii superioare finalizate – industria alimentara
- Experienta relevanta de cel putin 3 ani intr-o pozitie similara
- Cunostiinte de operare pe calculator
- Creativitate, inovatie;
- Corectitudine, seriozitate;

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesionist si dinamic, salariu motivant, posibilitati de dezvoltare a carierei, beneficii suplimentare

ArenaJobs este o firma de internationala de resurse umane activa in Romania din anul 2007. Serviciile noastre includ recrutare, munca temporara si training. Vizitati site-ul nostru www.arenajobs.ro pentru mai multe informatii.