Inginer Tehnic - Ofertare

S.C. Electromontaj

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Studierea caietului de sarcini, a fisei tehnice si a intregii documentatii in vederea participarii la licitatii;
- Solicitarea de clarificari, daca este cazul;
- Intocmirea ofertei tehnico-economica in conformitate cu cerintele documentatiei;
- Identificarea materialelor, obiectelor si echipamentelor specifice lucrarii;
- Solicitarea cererilor de oferta de la diferiti furnizori de materiale si echipamente si alegerea celei mai convenabile oferte;
- Intocmirea propunerii tehnice si asigurarea asistentei tehnice la executia proiectelor castigate;

CERINTE

1. Absolvent al Facultatatii de Electrotehnica/Electroenergetica/Electromecanica;
2. Cunoscator de lb. engleza (constituie avantaj);
3. Experiență pe un post similar (constituie avantaj);
4. Utilizator pentru: Doclib, Pachet Office (Word, Excel), Internet, SEAP;
5. Autorizarea ANRE ca electrician gr. IV B si Responsabil Tehnic cu Executia (constituie avantaj);
6. Capacitate de a lucra cu termene limita.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, tichete de masa.

Societatea S.C. Electromontaj "Carpati" S.A. are o experienta de 66 ani in domeniul energiei electice. Domeniul de activitate cuprinde executia urmatoarelor lucrari: liniilor electrice aeriene de 0.4-400 kV, statii de transformare si conexiune 110-400 kV, montare fibra optica, linii electrice subterane.