INGINER SERVICE-UTILAJE INDUSTRIA ALIMENTARA

S.C.TRENKWALDER S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o firma multinationala ce produce, importa si distribuie aditivi pentru industria alimentara.
Postul este disponibil in cadrul departamentului SERVICE.Principalele responsabilitati sunt:
- punerea in functiune si servisarea echipamentelor automatizate din industria alimentara
- oferirea de consultanta si training tehnic

CERINTE

- studii superioare in domeniul tehnic
- minim 2 ani experienta de lucru in automatizari industriale
- bune cunostinte de limba engleza

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- posibilitatea de a lucra intr-o companie multinationala
- training

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la filialele noastre din Sibiu, Bucuresti si Timisoara!