INGINER SERVICE-Sibiu

People Design

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Activitati de intretinere si reparatii pentru parcul de echipamente.
-Realizeaza vizite regulate la clienti pentru a vedea stadiul functional al echipamentului, in perioada de garantie.
-Activitati de intretinere pentru contractele de servicii – inchiriere.
-Respecta termenele limita stabilite pentru interventiile tehnice.
-Realizeaza interventii tehnice /reparatii conform cu standardele de calitate ale companiei.

CERINTE

- Studii superioare tehnice sau medii, de preferat cu calificare tehnica postliceala.
-Pasiune si abilitati pentru domeniul tehnic.
-Cunostinte de limba engleza pentru a intelege documentatia tehnica.
-Experienta in domeniul IT (service echipamente copiere).
-Abilitati in relatia de lucru cu clientii.

BENEFICII OFERITE

-Cursuri de calificare/certificare.
- Salariu motivant cu multiple posibilitati de bonificare si premiere, pe cartea de
munca.
- Conditii de lucru foarte bune.
- Masina
- Telefon si instrumente de lucru

People Design ofera clientilor sai solutii personalizate de recrutare si identificare a potentialului oamenilor.

Clientul nostru este o companie dezvoltata la nivel national, ce asigura servicii complete de copiere, managementul documentelor si servicii tehnice de instalare si intretinere a echipamentelor de birou.