INGINER SEF SCHIMB

HR ANALYTICS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o importanta companie multinationala care recruteaza personal pentru postul de INGINER SEF SCHIMB.

Activitatea presupune urmatoarele:
- implementeaza obiectivele de lucru in termenele stabilite de directorul de productie
- gestioneaza turele de lucru (schimburile): stabileste sarcini pentru echipele de lucru, urmareste modul in care se face predarea schimburilor etc.
- asigura materia prima si urmareste consumul de materiale
- asigura buna functionare a utilajelor, intervenind pentru eliminarea defectiunilor atunci cand este nevoie
- realizeaza rapoarte specifice activitatii desfasurate

CERINTE

- studii superioare – profil tehnic
- experienta in activitate similar¿ min.3 ani
- experienta in coordonarea echipelor de lucru
- cunoasterea programelor de operare MS OFFICE
- sa manifeste profesionalism, responsabilate si initiativa
- abilitati de relationare si comunicare dezvoltate

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant si competitiv.

HR ANALYTICS este o companie specializata in dezvoltarea de solutii in managementul resurselor umane.
Succesul nostru este asigurat de profesionisti in recrutare, training si team-building, precum si de gradul inalt de personalizare a fiecarui proiect, raportat la necesitatile clientilor nostrii.