Inginer proiectant - pentru Sibiu

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Despre clientul nostru:
Clientul nostru este o companie producatoare de obiecte ornamentale.

Responsabilitati:
-preluarea desenelor tehnice si proiectarea lor folosind AutoCAD;
-colaboreaza frecvent cu arhitectul companiei si cu persoanele responsabile de productie;
-implicare in testarea/asamblarea produsului finit;
-reprezinta compania la targuri si expozitii de specialitate.

CERINTE

-cunostinte foarte bune de AutoCAD;
-studii superioare in Inginerie;
-experienta anterioara in folosirea AutoCAD;
-experienta anterioara ca inginer proiectant
-atentie la detalii si meticulozitate;
-atitudine proactiva;

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.