Inginer proiectant mecanic

SC BRANDL - RO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Sunteti implicat in proiectarea tehnologiilor si a S.D.V.-urilor necesare pentru executia reperelor noi primite spre dezvoltare;
• Desfasurati activitati specifice proiectarii pentru intretinerea si repararea S.V.D.-urilor din productie;
• Participati la activitati legate de incercarea si omologarea S.D.V.-urilor, precum si realizarea eventualelor modificari ale S.D.V.-urilor.
• Aveti bune cunostinte de limba germana?

CERINTE

• Aveti studii superioare in domeniul tehnic si va place sa lucrati in proiectare?
• Sunteti deja familiarizat cu soft-uri precum: Catia, AutoCAD, Unigraphics, ProEngineer sau sunteti dornic sa le invatati?

BENEFICII OFERITE

• mediu de lucru antrenant;
• dezvoltare profesionala continua;
• participarea la cursuri de specialitate;
• posibilitatea de a urmari in productie proiectele realizate;
• pachet salarial atractiv;

Fondata in 1970 in Germania, firma este furnizor de componente pentru industria de autoturisme. Clientii nostri cei mai importanti sunt Audi, BMW si Renault.
BRANDL-RO face parte din grupul de firme Brandl Maschinenbau cu unitati de productie in Germania, Cehia si Brazilia.