INGINER PROIECTANT

HARTING ROMANIA MANUFACTURING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectare de matrite injectie mase plastice, stante, subansamble mecanice si dispozitive
Intocmirea documentatiei si a listelor de materii prime
Colaborarea cu departamentele aferente in vederea adaptarii si implementarii proiectelor

CERINTE

Studii universitare tehnice
Cunostinte solide de proiectare CAD (Cimatron, Solid Works constituie avantaj)
Experienta in domeniu constituie avantaj
Cunostinte de limba engleza si / sau germana la nivel mediu
Persona activa, dinamica
Bune abilitati de comunicare, relationare, lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Tichete de masa
Prima de Craciun si de Pasti

Firma Harting Romania Manufacturing SCS face parte din concernul HARTING Technology Group, si activeaza in domeniul productiei de componente electronice, electromecanice, conectori prin cabluri, avand facilitati de productie la nivel mondial. In Romania firma este prezenta din 2003, prin intermediul fabricii de conectori prin cabluri, produse electromecanice, electronice si de automatizari. Produsele realizate sunt utilizate in diverse industrii.