Inginer proiectant

BRANDL RO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sunteti implicat in proiectarea tehnologiilor si a S.D.V.-urilor necesare pentru executia reperelor noi primite spre dezvoltare.
Desfasurati activitati specifice proiectarii pentru intretinere si repararea S.V.D.-urilor din productie.- Participati la activitati legate de incercarea si omologarea S.D.V.-urilor, precum si realizarea eventualelor modificari ale S.D.V.-urilor.

CERINTE

Aveti studii superioare in domeniul tehnic si va place sa lucrati in proiectare. Sunteti deja familiarizat cu soft-uri precum: Unigraphics, ProEngineer, AutoCAD, Catia, sau sunteti dornic sa le invatati

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru antrenant;
- dezvoltare profesionala continua;
- participarea la cursuri de specialitate;
- posibilitatea de a urmari in productie proiectele realizate;
- pachet salarial atractiv

Fondata in 1970 in Germania, firma este furnizor de componente pentru industria de autoturisme. Clientii nostri cei mai importanti sunt Audi si BMW.
BRANDL-RO face parte din grupul de firme Brandl Maschinenbau cu unitati de productie in Germania, Cehia si Brazilia.