Inginer Proiect

Delta Consulting British

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asimileaza si respecta specificatiile clientului pentru toate proiectele aflate in derulare

- Produce toata documentatia necesara fabricarii produsului incluzand documentele ajutatoare pentru operatori

- Implicat activ in construirea sau modificarea echipamentelor necesare

- Raporteaza direct Managerului de Proiect stadiul lucrarilor si orice situatie care ar impiedica livrarea proiectului in cadrul obiectivelor de timp si calitate

CERINTE

- Experienta de minim 2 ani in domeniu

- Studii universitare (preferabil tehnice)

- Limba engleza- nivel mediu

- Cunostinte operare PC (MS Office: Excel, Word)

- Stil de lucru orientat spre atingerea obiectivelor si pe exemplul personal

- Atentie la detalii, bune abilitati de rezolvare a problemelor

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv
- Bonuri de masa

Delta este o companie romaneasca specializata in plasare de forta de munca permanenta si pe baza de contract, munca temporara, externalizare, evaluare si selectie, servicii de curatenie si transport. Suntem proactivi oferind candidatilor si clientilor nostri servicii competitive.