INGINER PRODUCTIE - SIBIU

TRENKWALDER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie din Sibiu, care produce si monteaza elemente din fier forjat.

Responsabilitati:

- pregateste, urmareste si coordoneaza productia;
- se ocupa de aprovizionarea sectiei de productie cu materie prima;
- intocmeste calcului preturilor;
- proiecteaza in AutoCAD elementele ce urmeaza a fi produse;
- intocmeste desenele de executie.

CERINTE

- studii superioare in domeniul ingineriei;
- experienta in domeniul productiei;
- cunostinte de proiectare in AutoCAD;
- abilitati de organizare si coordonare;
- limba engleza constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- posibilitate de dezvoltare profesionala.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi, Satu Mare.