Inginer Procese

JobAvantaj, Sibiu

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Face parte din echipa de proiect din cadrul firmei care verifica si accepta transferul de noi linii de productie;
- Participa activ respectand cerintele impuse si verifica impreuna cu membrii echipei de proiect lista de transfer a echipamentelor de productie;
- Dupa transferul noilor linii de productie de la firma mama catre punctul de lucru din Sibiu este responsabil cu punerea in functiune a acestora;
- Planifica capacitatea de productie in functie de cerintele clientilor;
- Optimizeaza procesul tehnologic de productie (incepand cu aprovizionarea interna cu materiale si pana la realizarea produsului finit);
- Supravegheaza functionarea liniilor de productie in corelatie cu coeficientii de calitate si de timp necesari in vederea functionarii acestora in conditii optime;

CERINTE

- Studii superioare tehnice;
- Abilitati de analiza supervizare;
- Motivat de profesie si de oportunitatile in cariera oferite de companie;
- Nivel intermediar al limbii engleze ;
- Nivel avansat de limba germana;

BENEFICII OFERITE

- Tichete de masa;
- Al 13-lea salariu;
- Ore suplimentare platite;
- Scolarizare interna sau in strainatate;

Agentia de recrutare JobAvantaj cauta pentru unul din clientii sai, importanta companie multinationala ce activeaza in domeniul automotive, Inginer Procese.