Inginer metoda

Adecco Resurse Umane Sibiu

Job expirat

RESPONSABILITATI

- raspunde de industrializarea noilor produse prin conceperea gamelor operatoare, definirea si realizarea utilajelor, urmarirea cresterii puterii de productie si punerea in practica a unei baze de timp
- garanteaza ameliorarea productivitatii prin pilotarea in teren a proiectelor ce vizeaza cresterea eficacitatii in sectoarele de productie si utilizarea si dezvoltarea in cadrul atelierelor a uneltelor si metodelor de lucru inerente demersurilor de progrea continuu
- dezvoltarea si punerea in practica a noilor tehnologii

CERINTE

- studii superioare tehnice
- cunostinte operare PC
- cunostinte limba franceza
- capacitate de gestionare eficienta a timpului de lucru
- nivel ridicat de relationare si capacitate de intelegere
- cooperant si comunicativ

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- mediu de lucru dinamic si modern

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.

BUCURESTI - Sediu Central - Doctor Iacob Felix , Nr. 28, Sector 1
Tel: 021/300 35 46
Tel: 031/405 9840 / 41
Fax: 021/300 35 45
E-mail: recrutare@adecco.ro