Inginer Mentenanta - Sibiu

TRENKWALDER S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planificarea si organizarea activitatilor de mentenanta a echipamentelor industriale din cadrul firmei
- Realizarea activitatilor de instalare, montaj si punere in functiune a echipamentelor achizitionate;
- Realizarea activitatilor de reparatii accidentale ale echipamentelor;
- Tinerea sub control a documentelor necesare pentru procesul de mententa si intocmirea de documentatie aferenta procesului.
- Coordonarea echipei de mecanici responsabili cu realizarea mentenantei in cadrul firmei

CERINTE

- Studii superioare tehnice;
- Persoana dinamica, cu initiativa;
- Engleza - avansat

BENEFICII OFERITE

- oportunitate de dezvoltare in cadrul unei companii multinationale

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane.
Serviciile noastre: leasing de personal, recrutare, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal.training, teambuilding.