Inginer logistica

Adecco Resurse Umane Sibiu

Job expirat

RESPONSABILITATI

- primirea comenzilor, planificarea lor in productie si expedierea lor
- contactarea clientilor pentru urmarirea comenzilor
- organizarea expeditiilor (comanda transport, asigura gestiunea intrastat)
- asigurarea necesarului de materiale pentru executarea comenzilor

CERINTE

- studii superioare tehnice
- cunostinte limba franceza si/sau italiana
- capacitate organizatorica
- nivel ridicat de relationare si capacitate de intelegere
- o buna capacitate de adaptare si dinamism
- experienta relevanta in domeniu
- cunostinte operare PC (Office - Word, Excel)

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- mediu de lucru modern

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.

BUCURESTI - Sediu Central - Doctor Iacob Felix , Nr. 28, Sector 1
Tel: 021/300 35 46
Tel: 031/405 9840 / 41
Fax: 021/300 35 45
E-mail: recrutare@adecco.ro