INGINER LOGISTICA

HR ANALYTICS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru activeaza in domeniul productie marochinerie.

Responsabilitatile postului sunt:
- primirea comenzilor, planificarea lor in productie si expedierea lor
- mentinerea relatiilor cu clientii pentru urmarirea comenzilor
- mentinerea relatiei cu departamentul productie pentru urmarirea realizarii productiei
- organizarea expeditiilor (comanda transport, gestiunea intrastat)
- asigura necesarul cu materiale pentru executarea comenzilor, si daca este necesar, asigura declansarea aprovizionarii cu materii prime

CERINTE

- experienta min. 1 an
- studii superioare
- cunoasterea legislatiei de specialitate
- cunoasterea limbii franceze si/sau italiene
- cunoasterea legislatiei din domeniu
- capacitate de organizare dezvoltata
- spirit de initiativa, autonomie
- capacitate de a gestiona urgentele si de a prioritiza
- cunostinte operare PC, MS OFFICE

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.

HR ANALYTICS este o companie specializata in dezvoltarea de solutii in managementul resurselor umane.
Succesul nostru este asigurat de profesionisti in recrutare, training si team-building, precum si de gradul inalt de personalizare a fiecarui proiect, raportat la necesitatile clientilor