Inginer frigotehnist

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, firma renumita in domeniul instalatiilor frigorifice.
Sarcinile specifice sunt:
- organizarea eficienta a activitatii personalului aflat in subordine;
- efectuarea operatiunilor de facturare, incasari si plati;
- desfasurarea activitatilor administrative corespunzatoare;
- identificarea situatiilor de urgenta;
- efectuarea evaluarii anuale a personalului aflat in subordine;
- intocmirea necesarului de cursuri de instruire pentru departamentul frig;

CERINTE

- studii superioare profil tehnic, specializarea electromecanica;
- capacitate de decizie, comunicare, organizare si decizie;

BENEFICII OFERITE

- oferta atractiva

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.