Inginer de proces

H&H CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Primirea documentatiei tehnice cu privire la noile produse
- Modificarea si implementarea instructiunilor si a procedurilor de lucru pentru noile produse
- Crearea sisau imbunatatirea procesului tehnologic
- Intocmirea si modificarea instructiunilor de lucru in functie de noutatile aparute in procesul
- Supervizarea realizarii seriei 0 a produselor noi
- Instruirea cu privire la procesele si produsele noi

CERINTE

-Experienta in productie (de preferat in domeniul cablajelor)
-Studii tehnice de inginerie
-Limba engleza la nivel avansat
-Limba germana la nivel avansat (constituie avantaj)

H&H Consulting a fost infiintata in 2001 in Sibiu si ofera servicii de recrutare si selectie de personal, training si consultanta. Echipa noastra de consultanti si asistenti isi propune sa analizeze si sa inteleaga foarte bine situatia fiecarei organizatii client si sa propuna solutii personalizate.

Am evoluat de la infiintare pana in prezent intr-o companie capabila sa ofere rezultate tot mai bune pentru clienti, raspunzand rapid si eficient la provocarile pe care ni le ridica.Filosofia noastra este bazata pe principiul oferirii unor solutii de training si recrutare si selectie de personal care sa fie in acelasi timp inovative, practice si orientate spre rezultate.In acest fel contribuim la evolutia profesionala si personala a indivizilor si la dezvoltarea organizatiilor, facandu-le mai eficiente, mai flexibile si mai adaptate la piata.

Conducem aceasta companie urmand standarde etice stricte, mentinand deplina confidentialitate, atat pentru clientii nostrii cat si pentru candidati.