Inginer Coordonator

H&H CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea unei echipe de 25 de operatori
Organizarea productiei
Eficientizarea productivitatii pe linia de productie de care este responsabil
Direct responsabil pentru calitatea produselor realizate
Formarea si integrarea noilor angajati
Solutionarea problemelor administrative legate de angajati (pontaje, legatura cu departamentul de Resurse Umane etc)
Raportarea zilnica catre manageri a situatiei productiei

CERINTE

Absolvent al facultatii de Inginerie (avantaj profil textil-marochinarie)
Experienta de 1 an in domeniul automotive sau 3 ani in domeniul textil
Foarte bune cunostinte de Excel
Bune cunostinte de limba engleza
Experienta in munca cu oamenii
Persoana organizata si cu putere de decizie
Potential de dezvoltare si avansare pe pozitia de inginer de productie

H&H Consulting a fost infiintata in 2001 in Sibiu si ofera servicii de recrutare si selectie de personal, training si consultanta. Echipa noastra de consultanti si asistenti isi propune sa analizeze si sa inteleaga foarte bine situatia fiecarei organizatii client si sa propuna solutii personalizate.

Am evoluat de la infiintare pana in prezent intr-o companie capabila sa ofere rezultate tot mai bune pentru clienti, raspunzand rapid si eficient la provocarile pe care ni le ridica.Filosofia noastra este bazata pe principiul oferirii unor solutii de training si recrutare si selectie de personal care sa fie in acelasi timp inovative, practice si orientate spre rezultate.In acest fel contribuim la evolutia profesionala si personala a indivizilor si la dezvoltarea organizatiilor, facandu-le mai eficiente, mai flexibile si mai adaptate la piata.

Conducem aceasta companie urmand standarde etice stricte, mentinand deplina confidentialitate, atat pentru clientii nostrii cat si pentru candidati.