Inginer constructor proiectant + Inginer constructor serviciul ofertare

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, firma de constructii, Inginer constructor proiectant si Inginer constructor pentru serviciul ofertare.
Sarcinile principale Inginer proiectant:
- priectarea lucrarilor;
- urmarirea executiei lucrarilor;

Sarcinile principale Inginer constructor la serviciul ofertare
- intocmirea ofertelor;
- negocierea contractelor;
- calcularea necesarului de materiale;

CERINTE

- studii de specialitate in domeniul Constructii civile si industriale;
- experienta in domeniu minim trei ani;

BENEFICII OFERITE

- oferta atractiva

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.