Inginer Calitate-Automotive

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, companie multinationala germana producatoare de echipamente electrice.
Principalele responsabilitati ale persoanei care va ocupa acest post sunt urmatoarele:
- Gestionarea si mentinerea relatiei cu clientii, fiind responsabila cu indeplinirea cerintelor acestora;
- Analiza si rezolvarea reclamatiilor clientului, stabilirea, urmarirea si evaluarea masurilor corective implementate;
- Efectuarea auditurilor de produs si proces.

CERINTE

- Studii superioare tehnice;
- Minim 1 an experienta in domeniul calitatii, preferabil industria automative;
- Cunostinte ISO TS 16949 VDA;
- Cunostinte de limba germana;
- Abilitati de comunicare, organizare, initiativa proprie, spirit analitic, gandire logica, responsabilitate.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de a activa in cadrul unei companii multinationale, cu perspective de dezvoltare profesionala;
- Programe de evaluare si dezvoltare a abilitatilor profesionale (training despre companie si training on the job);
- Pachet salarial motivant corelat cu experienta si abilitatile fiecarui candidat.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.