INGINER CALITATE

H&H CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza auditurile de produs si proces
- Gestioneaza planurile de actiuni si urmarirea acestora din punct de vedere calitativ
- Gestioneaza sedintele de depistare a problemelor de calitate
- Planifica si executa auditul de produs
- Participa la auditurile de proces si calitate.
- Urmareste rezultatele planului de actiuni privind piesele neconforme gasite in timpul auditului de produs
- Informeaza echipa de productie privind actualizarea instructiunilor de control in urma modificarilor aparute in produs/proces.
- Coordoneaza activitatea de actualizare a Planului de Control ca urmare a modificarilor aparute in produs/proces.
- Elaboreaza si verifica Instructiuni de Control , la statiile de control.
- Coordoneaza direct din punct de vedere calitativ activitatea controlorilor de calitate.

CERINTE

- Studii superioare in domeniul tehnic

- Experienta anterioara: in domeniul calitatii

- Bune cunostinte de ISO TS, ISO 9001

- Bune cunostinte de Office si Outlook

- Abilitati de comunicare si coordonare

- Cunostinte de limba engleza

H&H Consulting a fost infiintata in 2001 in Sibiu si ofera servicii de recrutare si selectie de personal, training si consultanta. Echipa noastra de consultanti si asistenti isi propune sa analizeze si sa inteleaga foarte bine situatia fiecarei organizatii client si sa propuna solutii personalizate.

Am evoluat de la infiintare pana in prezent intr-o companie capabila sa ofere rezultate tot mai bune pentru clienti, raspunzand rapid si eficient la provocarile pe care ni le ridica.Filosofia noastra este bazata pe principiul oferirii unor solutii de training si recrutare si selectie de personal care sa fie in acelasi timp inovative, practice si orientate spre rezultate.In acest fel contribuim la evolutia profesionala si personala a indivizilor si la dezvoltarea organizatiilor, facandu-le mai eficiente, mai flexibile si mai adaptate la piata.

Conducem aceasta companie urmand standarde etice stricte, mentinand deplina confidentialitate, atat pentru clientii nostrii cat si pentru candidati.