INGINER CALITATE

EUROTRIADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Veti asigura conceptele de calitate pentru modificari si productia existenta, veti introduce si supraveghea procesele de calitate, veti realiza ghidarea prin locurile de productie si veti dezvolta continuu sistemul de managementul calitatii.
- Veti mentine o buna comunicare in interiorul companiei cat si cu partea germana, asigurand un numar cat mai scazut de reclamatii.

CERINTE

- Aveti studii superioare in domeniul tehnic
(cursuri de specialitate in domeniul asigurarii calitatii) si cunoasteti la nivel avansat limba engleza si/sau germana.
- Aveti o experienta de 1-2 , de preferat in domeniul automotiv.
- Experienta in coordonarea unei echpe constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Munca intr-o companie multinationala in plina dezvoltare;
- Training in strainatate;
- Mediu de lucru atractiv si dinamic.

EUROTRIADE ¿ Profesionistii in resurse umane ai proiectelor dumneavoastra de tip cross border, bazate pe o bogata experienta franco-germana. Recrutam pentru o firma multinationala din domeniul automotiv.