INFORMATICIAN - PROJECT MANAGER

EUROTRIADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Veti construi o aplicatie web compusa din doua parti: una care va gestiona desfasurarea proiectelor si una care va administra CV-urile candidatilor.
- Veti reprezenta in acelasi timp un suport tehnic pentru utilizatorii sistemului informatic.
- Veti raspunde de definirea unor standarde ale sistemeleor informatice si veti gestiona buna functionare a server-ului.
- Trebuie de asemenea sa dezvoltati modalitatile de comunicare in interiorul companiei via web.

CERINTE

- Aveti studii superioare in domeniul IT si cunoasteti programe ca Php, MySql, XML (ajax si excahange server sunt avantaje).
- Sunteti o persoana mobila, organizata si aveti o experienta de 3-5 ani in proiecte web.
- Sunteti un bun cunoscator al limbii engleze.
- Cunoasterea limbii franceze sau germane constituie un avantaj.
- Din punct de vedere al personalitatii sunteti o persoana autonoma, cu bune capacitati de comunicare, cu putere de sinteza si cu viziune asupra proceselor.

BENEFICII OFERITE

- Munca intr-o companie multinationala, avand un mediu dinamic si pluricultural.
- Salariu negociat in functie de experienta si competente.

EUROTRIADE ¿ este o firma francezo-germana specializata in domeniul consultantei in resurse umane. Avem sedii in Franta, Germania, Romania, Rusia si China. Suntem specializati in recrutare cross-border si prin abordare directa.